Čím dál tím více se blížíme k datu vydání post-apokalyptické střílečce Metro Exodus, která má nabídnout rozmanitý obsah, temnou atmosféru, skvělý děj a také více konců.

Deep Silver Global Brand Manager Huw Beynon byl dotázán, zda hráčská rozhodnutí budou mít ve hře své důsledky a vliv na další vývoj děje. Na to Huw odpověděl:

Není žádným tajemstvím, že hra má různé konce, které jsou založeny na volbách hráčů. Ovšem způsob fungování systému spočívá v tom, že tato volba není telegrafována dopředu. Ve hře neexistuje žádná výzva, která říká, že když stisknete toto tlačítko, provedete dobrou věc, nebo když stiskněte toto tlačítko, tak provedete špatnou věc. Nejedná se tak o systém morálky, který je pouze černobílý. Hrajete hru tak, jak chcete hrát a buďte postavou, kterou chcete být. Regujte na svět tak jak je vám přirozené a nakonec získáte konec, který si zasloužíte. Neexistuje žádný správný a špatný konec.

Přečti si  Blizzard za poslední 3 roky ztratil 29% své hráčské základny

Je zřejmé, že Metro Exodus se stále drží aspektů, které hráči na této sérii tolik milují a zároveň s dalším dílem přichází i nové myšlenky.

Metro Exodus vychází na PC, PS4 a Xbox One 15. února. 

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno