Tento týden přijde nová edice Metro Exodus s názvem Metro Exodus PC Enhanced Edition, která bude obsahovat nové funkce, jako je podpora NVIDIA DLSS 2.0 a další.

Tato nová edice hry, která vyjde někdy letos na jaře, také přijde s vylepšenou podporou sledování paprsků, protože se vývojář rozhodl radikálně přepracovat svůj proprietární engine, aby přinesl co nejlepší ray tracing zážitek.

Metro Exodus PC Enhanced Edition má využívat výhod špičkového PC hardwaru a upgrade je tak rozsáhlý, že minimální GPU bude vyžadovat GPU podporující ray tracing.

Deep Silver a 4A Games také oznámily první první detaily k Metro Exodus pro PlayStation 5, Xbox série X a modernizaci pro Xbox Series S.

Přečti si  Vault of Glass dorazí do Destiny 2 na konci května

Hra poběží ve 4K, 60 FPS na PlayStation 5 a Xbox Series X a bude obsahovat globální osvětlení paprsků a Ray Traced Emissive Lighting. Zkrátí se doby načítání a budou implementovány funkce specifické pro platformu, jako je prostorový zvuk, haptická zpětná vazba na PlayStation 5 a vylepšení latence na Xbox Series X a S.

Metro Exodus PC Enhanced Edition a upgrade na PlayStation 5, Xbox Series X a Series S bude vydáno v tomto týdnu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno