Metro Redux zamíří příští měsíc na Nintendo Switch
Domů » Nintendo » Metro Redux zamíří příští měsíc na Nintendo Switch

Metro Redux zamíří příští měsíc na Nintendo Switch

16.1.2020
Publikoval:

Jak nedávno neúmyslně odhalil seznam PEGI příchod Metro Redux na Nintendo Switch a následně i francouzský maloobchodník WT&T odhalil termín vydání, tak dnes s oficiálním oznámením přišli také vývojáři a vydavatel.

 4A Games a Deep Silver se dnes rozhodly představit Metro Redux pro Nintendo Switch, čímž potvrdily, že fanoušci budou moci hrát Metro 2033 a Metro: Last Light na hybridní konzoli 28. února. 

Metro Redux bude dle předchozích informací obsahovat Metro 2033 a Metro: Last Light, včetně veškerého dosud vydaného obsahu a vylepšení, které byly k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

Nyní si tak budete moci vychutnat tuto post-apokalyptickou sérii i na cestách. Deep Silver navíc potvrdili, že portem se zabývali přímo vývojáři ve studiu 4A Games, namísto toho aby byla hra svěřena některému ze studií, které se porty zabývají. Doufáme tak, že vývojáři přistupovali k portu co nejšetrněji a Metro Redux bude na Switchi vypadat skvěle. Balíček Metro Redux bude vydán na jedné 16 GB kazetě a bude k dispozici také v digitální podobě.

Přečtěte si  Sony údajně bojuje o udržení ceny PlayStation 5 na nízké úrovni

Metro Redux vychází na Nintendo Switch 28. února.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut. Hraji téměř vše na čem se dá.

1 komentář
  1. Profilový obrázek
Další doporučené příspěvky
 
Nvidia odhalila grafickou kartu RTX 2080 Ti v barvách Cyberpunku 2077

Společnost Nvidia odhalila grafickou kartu RTX 2080 Ti ve verzi Cyberpunk 2077...