Uprostřed rozsáhlých úniků informací o tom, že se Microsoft chystá přijmout multiplatformní publikační přístup, šéf Xboxu opakovaně poskytl zaměstnancům interní ujištění, že společnost nepřestane vyrábět základní herní hardware.

Mezi široce rozšířenými zprávami, že Microsoft se chystá přizpůsobit nový přístup k multiplatformnímu vydání, díky kterému přinese first party tituly Xboxu, jako jsou  Gears of WarSea of ​​ThievesHi-Fi RushIndiana Jones and the Great CircleSenua’s Saga: Hellblade 2 na konkurenční platformy. Mezi fanoušky Xboxu se objevily obavy, že tato nová strategie by mohla znamenat konec plánů Microsoftu pokračovat ve výrobě herních konzolí jako celku. Podle všeho však generální ředitel Microsoft Gaming Phil Spencer zaměstnance ujistil, že tomu tak není.

Přečti si  iPhone 4 byl dnes uveden na trh před 14 lety a díky přepracovanému designu a dalším prvkům se dočkal pozitivního přijetí, ale neobešlo se to bez neúspěchů

Podle novinářky Shannon Liao na Twitteru (prostřednictvím VGC) se údajně minulý týden v úterý konala rada společnosti Xbox, kde Spencer zaměstnancům sdělil, že Microsoft v současné době neplánuje ukončit výrobu konzolí Xbox. Podle Spencera bude Xbox i nadále součástí plánů Microsoftu a bude zahrnovat „více druhů zařízení“.

Úplný rozsah budoucích plánů Microsoftu pro Xbox bude oficiálně odhalen v obchodní aktualizaci tento týden, ačkoli konkrétní datum události ještě nebylo oznámeno.

Mezi mnoha tituly první strany Xbox, o kterých se mluvilo pro konkurenční platformy,  byl Starfield, který měl údajně směřovat na PS5. Nicméně prominentní zasvěcenec NateTheHate, který tyto fámy původně podporoval, je od té doby označil za nepřesné.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno