Nová zpráva uvádí, že nejnovější akvizicí společnosti Microsoft by mohl být Discord a to za sumu v hodnotě 10 miliard dolarů.

Informace o možné z akvizici Discordu se začaly rozbíhat začátkem tohoto týdne, ale vypadá to, že by brzy mohlo být dosaženo dohody. Ve zprávě společnosti1 VentureBeat (prostřednictvím GamesBeat ) společnost Discord oslovila různé společnosti v nabídce pro kupujícího. Podle této zprávy je jednou ze společností na vrcholu tohoto seznamu společnost Microsoft s nabídkou více než 10 miliard dolarů.

Podle zprávy, kterou podpořila společnost Bloomberg, je Discord v současné době v „exkluzivní diskusi o akvizici s jednou stranou“, tou je údajně společnost Microsoft. Tato novinka přichází s patřičným potvrzením, že Microsoft přesouvá některé značky, protože služby Xbox Live jsou nyní označovány jako síť Xbox.

Diskord byl v posledním roce neocenitelným nástrojem. I když to není první nástroj pro chatování, jeho růst za posledních 18 měsíců byl obrovský. Nyní se jedná o značku, která má hodnotu miliard, což je pro platformovou společnost obrovským přínosem. Díky tomu, že se Xbox stal tak silným bodem ve svých zprávách týkajících se jeho ekosystému, byla by možná akvizice společnosti Discord působivě strategickým tahem zeleného týmu.

Přečti si  STALKER 2 - Neexistují žádné plány pro PS5, Game Pass je jeden z důvodů Xbox exkluzivity

Nyní by byl ideální čas prozkoumat význam Discordu v tomto odvětví. I když se již ukazuje, že jde o ziskový podnik, je stále ještě v plenkách, pokud jde o vývoj. To znamená, že každá společnost, která ji získá, bude schopna maximalizovat cíle generálního ředitele společnosti Discord Jasona Citrona. Díky zaměření společnosti Microsoft na komunitu u Xbox Series X by partnerství Microsoft-Discord mohlo být perfektní.

Co si myslíte o této možné akvizici a o tom, co by to pro tuto chatovací službu mohlo znamenat? Podělte se s námi v komentáři.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno