Společnost Microsoft oznámila hry Xbox With Gold, které budou k dispozici zdarma v březnu 2021 a potvrzuje dva tituly pro vlastníky Xbox One a dvě hry pro Xbox 360.

Xbox Live Gold poskytuje hráčům přístup k online hraní multiplayerových her, ale jednou z dalších hlavních výhod je každý měsíc přístup k hrám zdarma prostřednictvím programu Games with Gold – dvě pro Xbox One a dvě pro Xbox 360.

  • Od 1. března do 31. března mohou vlastníci Xbox One nárokovat  Warface: Breakout . Warface: Breakout je online PvP střílečka s živými prvky služby.
  • Od 16. března do 15. dubna si předplatitelé Xbox Live Gold na Xbox One mohou nárokovat  VALA: Vicious Attack Llama Apocalpyse . VALA je lokální kooperativní střílečka.
  • Pokud jde o Xbox 360, předplatitelé si mohou stáhnout  Metal Slug 3 zdarma od 1. března do 15. března.  Metal Slug 3 je klasická arkádová střílečka, která byla vydána v roce 2000. 
  • A konečně, Xbox Live Gold předplatitelé mohou žádat o Xbox 360 hry  Port Royale 3 od 16. března do 31. března.

Nabídka her je opět nemastná / neslaná a je to znát také na množství lajků a dislajků pod videem oznamujícím sestavu her. Zdá se, že Microsoft si schovává skvělé tituly především pro svou službu Xbox Game Pass, je tedy otázka, zda v budoucnu skutečně Xbox Live Gold nebude zcela zrušen.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno