Insomniac Games potvrzuje, že Spider-Man Miles Morales má pouze jednu hratelnou postavu a tou je Miles.

Pro řadu fanoušků PlayStationu bude Spider-Man Miles Morales největším launch titulem pro PS5. Díky tomu, že společnost Sony získala v loňském roce studio Insomniac Games tak se studio mohlo plně zaměřit na vývoj hry pro novou generaci. Spider-Man Miles Morales je zbrusu nová samostatná hra založená na Marvel’s Spider-Man z roku 2018 s množstvím grafických vylepšením, díky nimž na PS5 vypadá naprosto skvěle. 

Nedávno v rozhovoru pro Game Informer hovořil kreativní ředitel připravovaného titulu Spider-Man, Brian Horton, o hře a jejím vývojovém procesu. Během svého rozhovoru Horton odhalil, že hráči budou v nové hře Spider-Man hrát pouze za Milese Moralese, čímž popřel jakékoli fámy o vzhledu Petera Parkera jako hratelné postavy. Zde si můžete prohlédnout celý rozhovor, pokud máte zájem:

Spider-Man Miles Morales nabídne 15hodinový příběhový zážitek s úplným zaměřením na Milese a nepřátele, se kterými se v New Yorku potýká kolem Vánoc. Další podrobnosti o hlavních protivnících hry budou teprve odhaleny.

Kromě PS5 nový Spider-Man dorazí také na PS4. nepodporuje však bezplatný upgrade na verzi nové generace. Pokud jste ještě nehráli Spider-Mana z roku 2018 , můžete získat balíček obou her na PS5, který přichází s některými vylepšeními i v původní verzi hry.

Spider-Man Miles Morales vyjde 12. listopadu na PS5 a PS4.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno