Mimino v Death Stranding s vámi bude komunikovat prostřednictvím Gamepadu
Domů » Hry » Death Stranding » Mimino v Death Stranding s vámi bude komunikovat prostřednictvím Gamepadu

Mimino v Death Stranding s vámi bude komunikovat prostřednictvím Gamepadu

Hideo Kojima prozradil další zajímavý detail ke své nadcházející hře Death Stranding, která vyjde 8. listopadu výhradně na PS4.

Minulý týden Hideo Kojima vydal tweet, ve kterém uvedl, že BB bude moci mluvit k hráčům prostřednictvím Dualshocku 4 a to včetně toho, který je dodáván s Death Stranding Limited Edition. Pokud byste snad nevěděli co je to BB, pak vězte, že se jedná o mimino, které Sam nosí ve speciálním kontejneru na své hrudi a které je schopno komunikovat s druhou stranou.

Je pravdou, že příliš her nevyužívá funkci zabudovaného reproduktoru v Dulshocku, namátkou můžeme jmenovat snad jen GTA V, Shadow of Mordor, Killzone: Shadow Fall, Infamous Second Son a několik málo dalších. Bylo by tedy příjemné mít tu další titul, který by tuto funkci opět využil.

Přečtěte si  Vývojáři Days Gone začali pracovat na nové hře, která vyjde na PS5

Death Stranding vychází 8.listopadu na PS4.

 

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Odtajněna velikost Death Stranding? Kolik si ukousne?

Death Stranding patří asi mezi nejtajemnější, ale současně také nejočekávanější...