Poté, co před několika dny teaser trailer oznámil možný příchod Sama Fishera do Ghost Recon Wildlands, se mnozí hráči těšili, že budou mít opět příležitost si za oblíbeného agenta opět zahrát.

Zatímco detaily o misi, která se nazývá Special Operation 1,  jsou vzácné, je potvrzeno, že hráči budou spolupracovat se Samem Fisherem, aby zničili základnu někde v Bolívii. Nová mise znamená návrat Michaela Ironsidea, který propůjčil svůj hlas Samu Fisherovi, ovšem až na zatím poslední díl s podtitulem Blacklist, kde jej nahradil Eric Johnson.

Vedle nové mise obdrží hráči také zbrusu nové předměty založené na populární špionážní hře Splinter Cell jako populární Samovi brýle pro oční vidění, nůž Karambit, novou pušku a další.

Přečti si  Předobjednej si Ratchet & Clank: Rift Apart a vyhraj!

Ubisoft také vydal k této speciální události, který začíná 10. dubna zcela nový trailer, zároveň s touto událostí také startuje druhý rok s Ghost Recon Wildlands.

Aktualizace:

Možnosti přizpůsobení budou také k dispozici prostřednictvím balíčků s vybavením Splinter Cell, které obsahují zbraně a vybavení. Zatím nejsou k dispozici žádné ceny těchto balíčků (pokud budou stát reálné peníze), ale zdá se že to bude jeden ze způsobů, jakým budou moci hráči přizpůsobit vzhled Ghostů tak aby vypadali jako Sam Fisher člen Fourth Echelon.

Na straně PvP přidává Ubisoft novou třídu s názvem Echelon do Ghost War. Třída se specializuje na stealth akci, po vzoru Splinter Cellu. Na rozdíl od mise Splinter Cell však musí být tato třída zakoupena jako součást Season Passu, nebo za Prestige Points.  Ti, kteří odemknou tuto třídu přes Season Pass, získají týden předčasného přístupu.

Přečti si  Společnost Sony si nechala patentovat Esportový sázecí systém

Mise Splinter Cell bude k dispozici od 10. dubna do 2. května. 

Navíc Ubisoft nyní nabízí možnost bezplatně si hru vyzkoušet v termínu od 12. do 15. dubna, tato zkušební verze zahrne přístup k základní hře, režim Ghost War PvP a misi Predator, která byla vydána před několika měsíci.

Ghost Recon Wildlands je nyní dostupné na PC, PS4 a Xbox One.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno