Před dvěma měsíci byla hra Sekiro: Shadows Die Twice oficiálně představena vývojáři z From Software na E3 2018, během tiskové konference Microsoftu.

Příští týden se otevírají brány Gamescomu 2018 v Kolíně nad Rýnem a fanoušci i média budou mít možnost osahat si tutuo hru, kterou vyvíjí tvůrci série Dark Souls a Bloodborne. S oznámením přišel oficiální Twitter hry.

Sekiro: Shadows Die Twice je akční RPG odehrávající se ve feudálním Sengoku v Japonsku během 16. století, kdy hráči převezmou roli “jediného ozbrojeného vlka”, který se vrací, aby zachránil mladého lorda z nebezpečí klanu Ashina.

Přečti si  Nový trailer k Life is Strange: True Colors představuje Rangera parku Ryana

Režisér Hidetaka Miyazaki také  uvedl, že jejich nejnovější připravovaní hra by měla být náročnější než ostatní hry od FromSoftware. Důvodem by také měla být kompletní absence multiplayerových prvků. Hra má být zážitkem čistě pro jednoho hráče, kteří budou muset mnohem hlouběji prostudovat jednotlivé mechaniky, než aby se spoléhali na pomoc od někoho jiného, ať již v přímé pomoci, nebo jen z tipů ve formě zpráv. 

Sekiro: Shadows Die Twice je jednou ze tří aktuálně připravovaných her s podobným zaměření, připomeňme jen, že Koei Tecmo oznámilo vývoj Nioh 2 a Sucker Punch pracují na hře Ghost of Tsushima. Zdá se však, že jako první bychom mohli v obchodech vidět právě Sekiro: Shadows Die Twice, jelikož u zbývajících dvou her zatím nebyl oznámen ani předběžný termín vydání.

Sekiro: Shadows Die Twice vyjde na PC, PS4 a Xbox One na počátku roku 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno