Insider AestheticGamer sdílel některé záběry, o kterých tvrdí, že jsou z příštího Silent Hill, i když projekt může nyní vypadat zcela jinak.

Zvěsti o dalším Silent Hillu se neustále šíří internetem. O Sony se zpočátku říkalo, že bude spolupracovat s Konami na oživení série. Ale hovořilo se také o Bloober Teamu, který měl údajně pracovat na Silent Hill titulu.  Poslední velkou fámou bylo, že studio pracující na Silent Hill pod Sony se změnilo z dříve pověstného „prominentního japonského vývojáře“.

AestheticGamer aka Dusk Golem, který prozradil několik podrobností o projektech Capcomu odhalil některé záběry, o kterých tvrdí, že jsou z nové hry Silent Hill. “Toto je pro mě relativně nový zdroj, ale dostal jsem více než dost důkazů, abych jim věřil.” Zmíním také jména ‘Anita & Maya’ nebo ‘SMS Messages’ a hlavně toto není jediná hra Silent Hill ve vývoji.“

V následném tweetu uvedli: „Záběry jsou trochu staré, z roku 2020, takže možná tento projekt nyní vypadá trochu jinak. Ale to, co jsem se rozhodl sdílet, budou nozí zpochybňovat , ale mám spoustu soukromých důkazů, které dokazují, že je to skutečné, a jako vždy nadále čekám na odhalení hry Silent Hill.” 

Není to poprvé, co AestheticGamer hovoří o Silent Hill, jednou tvrdil, že nový titul v sérii bude oznámen spolu s Resident Evil 8, při příležitosti odhalení PS5 v červnu 2020. Konzole sice byla odhalena, ale hra nikoliv.

Stejně jako vždy je třebabrát výše uvedené informace s velkou rezervou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno