Quantic Dream oznámil, že jejich dosud PlayStation exkluzivní hry Detroit: Become Human, Beyond: Two Souls a Heavy Rain vyjdou na PC a to exkluzivně v Epic Games Store.

Od chvíle, kdy Epic oznámil příchod svého digitálního obchodu s hrami, se společnosti podařilo získat časovou exkluzivitu na prodeje  několika velkých AAA titulů, mezi nimiž jsou: Metro: Exodus, Supergiant’s Hades, Ubisoft’s Tom Clancy’s The Division 2. Na GDC 2019 bylo také oznámeno, že mezi tyto tituly přidají i nadcházející hry Control a The Outer Worlds.

Co ovšem zřejmě nikdo nečekal je oznámení, že Epic Games Store rozšíří také několik dosud pouze konzolových titulů. Konkrétně se jedná o PlayStation exkluzivity od francouzského studia Quantic Dream a to Detroit: Become Human, Heavy Rain a Beyond: Two Souls.

Přečti si  Přichází PlayStation Days of Play 2021

Šok? Pro někoho možná ano, ale v minulosti jsme vás informovali o tom, že společnost NetEase získalo menšinový podíl ve studiu Quantic Dream, které uzavřelo toto partnerství, aby mohlo vytvořit multiplatformní next-gen titul. A jak se zdá, tak studio se chopilo příležitosti vydat své dříve PlayStation exkluzivní tituly i na PC a získat tak další prostředky na budoucí vývoj a fungování studia.

Spoluzakladatel vývojářského týmu Quantic Dream, Guillaume de Fondaumiere, stále děkuje za celé studio Sony. “Jsme tak vděční za dvanáct fantastických let spolupráce se Sony Interactive Entertainment a vše, co nám umožnilo vytvořit.” Pokud jde o to, proč jsou tyto hry přenášeny na PC prostřednictvím obchodu Epic Games, Guillaume jednoduše odpověděl:  “Quantic Dream může rozšířit svými produkty hráčskou a fanouškovskou základnu a umožnit tak hráčům na PC vychutnat si naše tituly“.

Přečti si  Členové Xbox Insider se mohou zaregistrovat, aby si mohli zarezervovat a zakoupit Xbox Series X / S

Heavy Rain, Beyond: Two Souls a Detroit: Bocome Human vyjdou na PC výhradně v obchodě Epic Games Store v průběhu tohoto roku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno