Nabídka PlayStation Plus her zdarma na září
Domů » Hry » Novinky » Nabídka PlayStation Plus her zdarma na září

Nabídka PlayStation Plus her zdarma na září

28.8.2019
Publikoval:

Staňte se jedním ze čtyř jezdců apokalypsy nebo se vydejte bránit Arkham City v netopýřím obleku, taková je totiž zářijová nabídka her v programu PlayStation Plus.

Všichni, kteří mají předplacené členství PlayStation Plus, se mohou v září těšit na hry Batman: Arkham Knight a nedávné Darksiders III.

Oba tituly jsou posledními díly ve svých sériích, přičemž Batman: Arkham Knight je jedinečným dílem od Rocksteady, kde máte možnost prohánět se i v Batmobilu, kvůli kterému vývojáři museli ulice i celé město mnohonásobně zvětšit.

Naproti tomu Darksiders III je hack-and -slash akční dobrodružství, které vás umístí do temného fantasy světa, kde se ujmete hlavní hrdinky jménem Fury, která se rozhodla zničit Sedm smrtelných hříchů.

Přečtěte si  Borderlands 3 na čas nejvyhledávanějším termínem na Pornhubu

Oba tituly:Batman: Arkham Knight a Darksiders III budou k dispozici ke stažení z obchodu PlayStation Store od 3. do 30. září.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Přečtěte si  Hulk, Thor nebo Antman - hráči ve FIFA 20 staví Avengers tým

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Borderlands 3 na čas nejvyhledávanějším termínem na Pornhubu

Pornhub velmi často odhaluje zajímavá čísla a statistiky jejich vyhledávače,...