Společnost Sony odtajnila březnovou nabídku her v rámci základního předplatného PlayStation Plus Essential. Tentokrát se majitelé konzolí mají opravdu nač těšit, i když pravděpodobně alespoň jednu z nabízen her již určitě vlastní.

Měsíční nabídka her pro PlayStation Plus na březen zahrnuje závodní simulátor v podobě EA Sports F1 23, bojovou hru v podobě Sifu, stealth horor Hello Neighbor 2 a sci-fi akci Destiny 2: Witch Queen.

Všechny čtyři hry budou členům služby PlayStation Plus k dispozici od úterý 5. března do pondělí 1. dubna.

Pojďme se na jednotlivé hry podívat blíže.

EA Sports F1 23 | PS4, PS5

Buď poslední, kdo zabrzdí v EA Sports F1 23, oficiální videohře mistrovství světa FIA Formule 1 2023. Nová kapitola napínavého příběhového režimu „Brzdný bod“ přináší vysokorychlostní drama a vyhrocené soupeření. Závoďte kolo na kolo na nových okruzích v Las Vegas a Kataru a získávejte odměny a vylepšení ve hře F1 World. Nové červené vlajky přidávají autentický strategický prvek a funkce 35% Race Distance přináší více akce a vzrušení. Řiďte aktualizované vozy z roku 2023 s oficiální sestavou F1, kterou tvoří 20 oblíbených jezdců a 10 týmů. Také F2, ultimátní tréninkové hřiště pro F1, je nyní aktualizováno o nejnovější obsah sezóny 2023, včetně nových vozů a sestav jezdců napříč paddockem. Vytvořte si svůj vysněný tým a závoděte o vítězství v režimu kariéry My Team, soutěžte na rozdělené obrazovce nebo v rozšířeném multiplayeru pro více platforem a buďte více sociální díky novým ligám Racenet.

Sifu | PS4, PS5

Stačí jeden život na to, abychom znali Kung Fu? Sifu je stylová a zároveň drsná mlátička, ve které se odehrává viscerální boj zblízka v současném městském prostředí. Hra Sifu od společnosti Sloclap, tvůrců uznávané bojové hry Absolver pro PS4, sleduje mladého studenta kung fu na cestě pomsty, který pátrá po vrazích své rodiny. Jeden proti všem, nemá žádné spojence a nespočet nepřátel. Bude se muset spolehnout na své jedinečné mistrovství kung fu, aby zvítězil a zachoval odkaz své rodiny.

Hello Neighbor 2 | PS4, PS5

Vyřešte záhadu zmizelých dětí ve venkovském městečku Raven Brooks v tomto rodinném pokračování stealth hororu. Hello Neighbor 2 vás zve do zdánlivě poklidného městečka Raven Brooks, kde každý něco skrývá. Jste investigativní novinář, který chce odhalit nejtemnější tajemství svých sousedů a vyřešit případ pana Petersona, nechvalně proslulého antagonisty z Hello Neighbor. Plížte se, pátrejte po stopách skrývajících se za záhadami a hrajte proti komplexním protivníkům ovládaným pokročilou umělou inteligencí neuronových sítí, která se učí od vás i všech ostatních hráčů – celé město je teď vaším hřištěm!

Destiny 2: Witch Queen | PS4, PS5

Ponořte se do Savathûnina trůnního světa a odhalte záhadu, jak ona a její Lucent Hive ukradli Světlo. Poznejte tajemství výroby nových zbraní, nového Glaive a přežijte pravdu v její síti lží. Savathûnin trůnní svět, zvrácená země plná korupce a nádhery, hostí křehkou rovnováhu moci. Od jejího paláce až po bažiny – vše, co skrývá, najdete právě zde. Vytvořte si vlastní zbraně s unikátními kombinacemi modů, shaderů a statistik. Ovládněte nový typ zbraně Glaive a rozpoutejte mocná komba pro boj zblízka, střelné útoky a nasaditelný energetický štít.

Balíček Finals S.O Sleek, exkluzivně pro členy služby PlayStation Plus

Zdroj: PlayStation

Členové služby PlayStation Plus mají ve hře The Finals přístup k jedinečnému kosmetickému balíčku, který obsahuje dvě různé sady oblečení s vojenskou tématikou a skiny na zbraně:

– 2 epické obleky
– 12 epických skinů zbraní

Tento balíček najdete a stáhnete kromě nabídky měsíčních her PlayStation Plus v obchodě PlayStation Store. Stáhněte si The Finals z obchodu PlayStation Store a získejte k němu přístup. Po stažení bude obsah balíčku okamžitě k dispozici ve hře bez ohledu na to, zda jste nový nebo vracející se hráč.

Poslední možnost stáhnout si únorové hry

Hry Foamstars, Rollerdrome a Steelrising si mohou členové služby PlayStation Plus přidat do své knihovny až do pondělí 4. března.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno