Společnost Sony odhalila řadu bezplatných her v rámco předplatného PlayStation Plus na květen 2023 pro předplatitele základní úrovně.

Společnost Sony odhalila řadu her, které budou zdarma nabízeny předplatitelům PlayStation Plus Essential, Extra a Premium na měsíc květen, a tentokrát je to spíše průměrná nabídka.

Hlavním lákadlem v květnu bude závodní hra GRID Legends od Codemasters, extrémní sjezdová hra Descenders od RageSquid a středověký akční titul Chivalry 2 od Torn Banner Studios, to jsou hry pro PlayStation Plus na měsíc květen 2023.

Všechny hry budou přidány 2. května a pro předplatitele služby zůstanou dostupné do 6. června. To znamená, že předplatitelé mají do 1. května možnost uplatnit dubnovou nabídku, kterou je Sackboy: A Big Adventure, Tails of Iron a Meet Your Maker.

Sony samozřejmě také přidá delší seznam titulů do katalogu her PlayStation pro předplatitele na úrovních PlayStation Plus Extra a Premium, takže očekávejte podrobnosti o tom, co bude tato sestava zahrnovat v nadcházejících dnech.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno