Od prvního dílu Dying Light to jsou bez pár měsíců 4 roky. Studio Techland uhranulo masy a již během prvního týdne si hru zahrálo více jak 1,2 milionu hráčů. Jak je vidno, s pokračováním si dávali naši polští bratři na čas, ale už nyní vám můžeme prozradit, že čekaní se vyplatilo.

Redakce GamePress.cz patřila mezi několik vybraných medií pozvaných na prezentaci Dying Light 2, která se konala za zavřenými dveřmi v hale, kde mělo studio Techland pronajaté prostory. Prezentace se nesla ve velice příjemné a přátelské atmosféře.

Dying Light 2 se odehrává 15 let po prvním díle, kdy lidstvo stále svádí souboj s virem a nakaženými. Město, prosperujíci metropole, je 4x větší než celý první díl se všemi DLC. To je ovládáno několika frakcemi. Za zmínku především stojí Peacekeepers a Scavengers. Obě dvě tyto skupiny mají odlišný názor na to, jakým směrem by se mělo vedení města ubírat. Peacekeepers se snaží udržet město vchodu a to za každou cenu. Nebojí se použít brutální násilí ve svůj prospěch. To Scavengers se zaměřují spíše na loot a šarvátkám se snaží spíše vyhýbat.

Přečti si  Destiny 2: Gina Torres již pravděpodobně nedabuje Ikoru Rey

To, jak se jejich vztahy budou vyvíjet, záleží i na vás. Každé vaše rozhodnutí, každý váš krok. Vše se projeví na budoucích událostech. Demo, které nám bylo prezentováno, se točilo kolem vodní věže, na které se nám po jejím pokoření a vyšplhání se nahoru naskytl pohled na dva Scavengers, kteří v rozhovoru prozradili, že zavraždili jednoho peacekeepera. Na nás pak bylo jednoduše řečeno rozhodnout se, zda je potrestáme či nikoliv. Následně byl nahrán save, který nám ukázal, co naše rozhodnutí způsobilo.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno