Nastavení obtížnosti v Death Stranding bude nabízet "velmi snadný" režim pro nehráče
Domů » Hry » Death Stranding » Nastavení obtížnosti v Death Stranding bude nabízet „velmi snadný“ režim pro nehráče

Nastavení obtížnosti v Death Stranding bude nabízet „velmi snadný“ režim pro nehráče

Hodeo Kojima na Twitteru uvedl informaci o obtížnosti Death Stranding a vysvětlil, proč do hry implementoval “velmi snadný režim”.

Death Stranding bude hrou, která bude přístupná naprosto všem hráčům a to i těm, kteří mají téměř nulové zkušenosti s hraním.  Kojima odhalila v tweetu, že Death Stranding bude mít zahrnut velmi snadný režim, který bude spíše pro filmové fanoušky, kteří si budou chtít užít filmové celebrity, které byly do hry obsazeny.

Hideo na své, Twitteru uvedl, že hra je normálně nastavena na Easy, ale objevily se Norman, Matz, Rare atd. Takže jsme připravili Very Easy mód tak, aby si ho mohli užít nezkušení hráči.

Přečtěte si  Borderlands 3 na čas nejvyhledávanějším termínem na Pornhubu

https://twitter.com/HIDEO_KOJIMA_EN/status/1169762390524616706

Kojima odpověděla na nastavení obtížnosti v reakci na Tweet od své osobní asistentky Ayako Terashimy, která uvedla, že nedávno tuto hru dohrála a protože je byla začátečník, rozhodla se pro velmi snadný režim. I tak při každodenní práci potřebovala k dokončení hry měsíc. Ayako také uvedla, že normální nebo hard režim je určen pro fanoušky akčních her.

Tento krok Hidea jen potvrzuje to, že jeho osoba a tvorba přitahují ke hrám opravdu široké publikum a Death Strandig se tak otevře mnohem širšímu publiku a podpoří myšlenku, že by se lidé na planetě měli spojit.

Přečtěte si  Recenze: Greedfall - Béčkové RPG z dob inkvizice...

Death Stranding vychází 8. listopadu na PlayStation 4.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Kojima tvrdí, že pro založení žánru „strand“, bude potřeba Sequel

Jak sám Hideo Kojima dříve uvedl, tak Death Stranding má...