Spoluprezident Naughty Dog Neil Druckmann věří, že je to „velmi odlišné od toho, co by dělal on“, ale „je to pro něj vzrušující“.

Spoluprezident Naughty Dog Neil Druckmann ví, že fanoušci „opravdu chtějí“ The Last of Us Part 3, ale do té doby je studio zaneprázdněno prací na samostatném multiplayerovém titulu odehrávajícím se ve stejném vesmíru. Je „velký jako kterákoli z našich her pro jednoho hráče“ a ještě větší v některých jiných ohledech. Přestože Druckmann neuvedl podrobnosti o herním příběhu, potvrdil, že hráči o něm později v tomto roce uslyší „mnohem více“.

V Kinda Funny spoilercast pro The Last of Us od HBO ( samozřejmě pozor na spoilery ) potvrdil, že je to „další velký titul“ Naughty Dog. Pro Druckmanna je to ještě zajímavější, protože není ani hlavním scénáristou, ani režisérem.

“To, co tým dal dohromady, je skvělé. Je to velmi odlišné od toho, co bych dělal já, protože to dělají různí lidé, ale tím je to pro mě vzrušující. Uvidíte, jak ostatní lidé hrají v tomto světě ve vedoucí roli, a uvidíte, jak to jde dohromady. Nemůžu se dočkat, až to budu moct ukázat.“ Druckmann zde zaujímá roli spíše jako producent, zatímco v čele týmu budou veteráni Uncharted a The Last of Us Vinit Agarwal, Joseph Pettinati a Anthony Newman.

Naughty Dog na titulu pracuje již „dlouho“, ještě před vydáním The Last of Us Part 2. Podlůe všeho je to dosud „nejambicióznější“ projekt studia a dále rozšíří svět série. Další informace budou přicházet v nadcházejících měsících.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno