Po tom, jak hrozné bylo vydání nejnovějšího titulu EA Star Wars Battlefront II se nyní hra ještě více zhoršila. Může za to vydání nového opravného patche, který má 500 MB, který způsobuje že hra více hráčů neustále padá, hráčům se ztrácí postup ve hře a to i nasbírané kredity na hrdiny.
Hráči, kteří si hru zakoupili i přes to všechno co se kolem hry děje si stěžují, že je servery vykopávají a nikdo na nich není. Další hráči si stěžují na to, že se jim ztratili jejich hvězdné karty a některým se vrátili třídy zpět na úroveň 1. tedy veškerý postup ve hře jim byl nulován.
Je nadmíru jasné, že hra nepůjde jen tak opravit, protože byla vystavena na mikrotransakcích a mechanismech, které ze hry nejdou jen tak snadno odebrat.
Jedno řešení by tu bylo a to: hru vrátit a nehrát.
Komentáře na Twitteru hovoří za vše.
@EA_DICE Can you guys get nothing fucking right!? A patch to „fix“ things!? No….more like a patch to fuck it up even more! I seriously hope @Disney pull the license from you, talk about ruin Star Wars for everyone 😡
— Gary Dunn (@gdunn32) 21. listopadu 2017


















