Řada fanoušků očekávané multiplayerové online RPG hry Anthem se ptá na to, jaký jim hra nabídne obsah po dohrání příběhu?

Poslední trailer s názvem “To je Anthem”, nám nastínil příběh hry, ale řadu fanoušků zajímá co bude po jeho dokončení. A jako odpověď na tyto otázky vydalo studio BioWare společně s EA nejnovější video, ve kterém režisér hry Jonathan Warner hovoří o aktivitách, které budou na hráče po dohrání hry čekat. Video je dlouhé zhruba pět a půl minuty a ukazuje, že vaší prioritou se stane především vylepšování Javelinu a touha po lepší, silnější a vzácnější kořisti.

Video, na které se můžete podívat níže v novince ukazuje, že se hráči budou moci plnit různé challenge, kontrakty, dobývat pevnosti a kataklyzmy.  Výzvy budou denní, týdenní a měsíční a za jejich plnění hráči obdrží materiály a mince.

Přečti si  Animovaný trailer k Watch Dogs: Legion představuje Minino příběhové pozadí

Již víme, že hra nám nabídne celkem šest úrovní obtížnosti, z nichž tři se odemknou až po dohrání příběhu a jsou tedy součástí endgame obsahu.

Zatím to zní, že Anthem nabídne hráčů opravdu slušné množství endgame obsahu, pokut tomu tak opravdu bude, se dozvíme již na konci měsíce.

Anthem vychází na PC, PS4 a Xbox One 22. února.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno