Majitelé PS5 již začali upravovat vzhled svých nových konzolí k obrazu svému a mnohdy se jedná o skutečně povedené úpravy.

Právě dnes 19. listopadu, je den, kdy řada šťastlivců obdrží svou novou vysněnou konzoli PS5. V řadě zemí však prodeje odstartovali již 12. listopadu a mezi tím si řada majitelů již stihla přizpůsobit design konzole podle svého.

Od chvíle, kdy byl design PS5 poprvé odhalen , je jeho estetika oceněna mnoha herními komunitami, ale existuje také spousta lidí, kteří se nespokojí jen s dvoubarevným výběrem a jednoduše se chtějí od ostatních odlišit.

Zatímco domácí návrhy jsou obdivuhodné,  společnost Sony nedávno přinutila výrobce čelních panelů pro PS5 zastavit výrobu a stornovat všechny předobjednávky, což způsobilo, že se řada fanoušků rozhodla změnit vzhled konzole svépomocí. Několik příspěvků na Redditu ukazuje, jak si tito modeři vedou.

With great next gen consoles, come great responsibilities! from PS5

Je úžasné, jak tito fanoušci převzali iniciativu, pokud jde o vytvoření něčeho opravdu jedinečného. Skutečnost, že jsou čelní desky odnímatelné, je jednou z  nejlepších věcí na designu PS5 . Zdá se však, že společnost Sony stále zjišťuje, jak implementovat přizpůsobené čelní desky z obchodního hlediska. Pouze čas ukáže, zda se herní komunita v budoucnu dočká jakýchkoli oficiálně licencovaných faceplate nebo konzolových skinů od Sony.

Přečti si  Generální ředitel Activision Blizzard Bobby Kotick souhlasil se snížením základního platu a ročního bonusu o 50%, zatímco jeho smlouva byla prodloužena do 31. března 2023

PlayStation 5 je od dnešního dne oficiálně v prodeji.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno