Microsoft oznámil, že ruší 1 900 pracovních míst z přibližně 22 000 zaměstnanců své herní divize, přičemž masivní kolo propouštění bude mít dopad na zaměstnance ve službách Xboxu, Activision Blizzad a ZeniMax.

Vzhledem k rozsahu propouštění pravděpodobně nebude úplný rozsah jejich dopadu okamžitě zcela jasný, ale vypadá to, že se bude jednat i o zrušení některých her.

Jak informoval The Verge, neoznámený survival titul Blizzard Entertainment byl zrušen. Matt Booty, prezident Microsoftu pro herní obsah a studia, říká, že společnost „přesune některé lidi, kteří na tom pracují, do jednoho z několika slibných nových projektů, které má Blizzard v raných fázích vývoje“. Je však pravděpodobné, že mnoho lidí, kteří na hře pracovali, bude mít dopad na propouštění.

Přečti si  Vydání systému PS5 Pro se skutečně dočkáme ještě letos

Společnost Blizzard Entertainment oficiálně připravovala survival hru, která se vyvíjela více než šest let, informace přišla v lednu 2022. Zprávy tvrdily, že se bude jmenovat Odyssey a bude to zážitek z pohledu první osoby s estetikou pohádky.

Uprostřed propouštění bylo také potvrzeno, že ze společnosti odchází prezident Blizzard Entertainment Mike Ybarra.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno