Ninja podepsal partnerství se společností Adidas
Domů » Doporučené » Ninja podepsal partnerství se společností Adidas

Ninja podepsal partnerství se společností Adidas

28.8.2019
Publikoval:

Populární streamer Tyler ‘Ninja’ Blevins, který nedávno přešel z Twitche na Mixer, pokračuje ve svém růstu, když nově podepsal partnerství se společností Adidas.

Ninja se přihlásil k víceleté dohodě s výrobcem sportovního oblečení, i když zatím není zcela jisté, jaké produkty vyplynou z této jedinečné spolupráce. Nové partnerství zatím nepřináší žádné nové produkty, které by byli specifické pro Ninju. Blevins řekl fanouškům, aby „využili svou představivost“, pokud jde o produktové možnosti, přičemž Adidas sám řekl, že partnerství může vést k produktům „buď ve fyzickém nebo virtuálním světě“.

Přečtěte si  Poslední letošní State of Play je za humny

Zatímco Adidas v minulosti sponzoroval nespočet sportovců, uzavírání podobných dohod se streamery videoher je pro společnost relativně novým územím. Na druhou stranu Ninja není cizí pro zprostředkování obchodů s významnými značkami: je dlouholetým spolupracovníkem se společností Samsung, má partnerství se společností Red Bull i EA.

Tato dohoda nevyjadřuje jen Ninjovu světlou budoucnost, ale také světlou budoucnost streamování a esportu obecně. Pokud bude streaming a esport nadále růst, jsme si jisti, že v budoucnu uvidíme další podobná partnerství.

Přečtěte si  Spekuluje se, že Horizon Zero Dawn vyjde na PC

 

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut. Hraji téměř vše na čem se dá.

1 komentář
  1. Profilový obrázek
Další doporučené příspěvky
 
Slavná melodie PS1 má tajnou funkci

Asi každý majitel PS1 pamatuje velmi chytlavou bootovací melodii PlayStationu...