Ninja podepsal partnerství se společností Adidas
Domů » Doporučené » Ninja podepsal partnerství se společností Adidas

Ninja podepsal partnerství se společností Adidas

28.8.2019
Publikoval:

Populární streamer Tyler ‘Ninja’ Blevins, který nedávno přešel z Twitche na Mixer, pokračuje ve svém růstu, když nově podepsal partnerství se společností Adidas.

Ninja se přihlásil k víceleté dohodě s výrobcem sportovního oblečení, i když zatím není zcela jisté, jaké produkty vyplynou z této jedinečné spolupráce. Nové partnerství zatím nepřináší žádné nové produkty, které by byli specifické pro Ninju. Blevins řekl fanouškům, aby „využili svou představivost“, pokud jde o produktové možnosti, přičemž Adidas sám řekl, že partnerství může vést k produktům „buď ve fyzickém nebo virtuálním světě“.

Zatímco Adidas v minulosti sponzoroval nespočet sportovců, uzavírání podobných dohod se streamery videoher je pro společnost relativně novým územím. Na druhou stranu Ninja není cizí pro zprostředkování obchodů s významnými značkami: je dlouholetým spolupracovníkem se společností Samsung, má partnerství se společností Red Bull i EA.

Tato dohoda nevyjadřuje jen Ninjovu světlou budoucnost, ale také světlou budoucnost streamování a esportu obecně. Pokud bude streaming a esport nadále růst, jsme si jisti, že v budoucnu uvidíme další podobná partnerství.

Přečtěte si  Recenze: Greedfall - Béčkové RPG z dob inkvizice...

 

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

1 komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Vyzkoušeli jsme si demo Nioh 2, zde jsou naše dojmy

Tuzemské zastoupení PlayStationu nám dalo jedinečnou možnost vyzkoušet si nadcházející...