V noci na dnešek během slavnostního udílení cen The Game Awards, byl ve světové premiéře odhalen teaser na nově vznikající hru od From Software.

Mnozí fanoušci si to hned spojili s Bloodborne 2, což nemusí být tak úplně pravda. Nabízí se totiž také pravděpodobnější možnost, že se bude jednat spíše o hru Tenchu 3. Proti Bloodbornu 2 totiž hovoří fakt, že vlastníkem IP Bloodborne je Sony Interactive Entertainment a představení by tak bylo proti standardnímu průmyslovému protokolu a společnost Sony v teaseru nebyla nijak vidět.

Někteří se však domnívali, že se jedná jen o malý teaser před větším odhalením zítra, ale Yasuhiro Kitao majitel společnosti FromSoftware uvedl, že to bude trvat ještě dlouho, než o hře uslyšíme víc.

Přečti si  Animovaný trailer k Watch Dogs: Legion představuje Minino příběhové pozadí

Takže pokud tato hra není Bloodborne, tak co by to mohlo být? Existuje několik relevantních odkazů v samotném teaseru. Především rukopis na pozadí je napsán v japonštině a vypadá spíš jako ninja dokument. Zatímco níže uvedený dopis nebyl napsán ninjou (je to Ryoma Sakamoto, kterého mnozí z vás znají jako protagonistu Yakuza Ishin).

Dalším důležitým prvkem je kovový předmět částečně skrytý navinutým lankem a stíny. Na obrázku níže je trochu více pohráno s úrovněmi světla, aby to viditelnější a šlo to lépe popsat ve Photoshopu. Jedná sebezpochyby o kunai, tradiční ninja házecí zbraň.

A pak je tu poslední věc, zpráva “Shadows Die Two”. Existuje důležitá hra, která se zaměřuje na nindži v rámci portfolia společnosti From Software, ve které se koncept stínů používá ve vztahu k blízké smrti. Je to Tenchu: Wrath of Heaven pro PS2.

Přečti si  Gearbox již pracuje na další hře Borderlands, informuje Randy Pitchford

Je tak velmi pravděpodobné, že nová hra je nový Tenchu od FromSoftware mateřské společnosti Kadokawa Games.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno