Troufám si říct, že Divukraj zná téměř každý milovník deskových her. No a že vydavatelství REXhry přineslo k této hře téměř vše možné i nemožné v českém jazyce víte taktéž. Co možná, ale stojí tak trochu „pod radarem“ je vydání taktéž v českém jazyce samostatně hratelnou hru zvanou Divukraj: Dálava.

Tento titul rozšiřuje svět oblíbeného Divukraje. Dálava zavádí hráče severně od původního údolí Divukraje, k rozeklanému pobřeží nekonečného oceánu, kde se skrývají tajemství a dobrodružství na každém kroku. V této hře se spojíte se svými zvířecími pomocníky nejen v budování prosperujícího města, ale také se vydáte na odvážnou plavbu za objevováním úrodných ostrovů a pátráním po cenných pokladech.

Dálava si ponechává základní mechanismy původní hry Divukraj, ale zároveň přidává nové prvky a přenáší dění do zcela nového prostředí. Hráči musí během hry pečlivě plánovat každý svůj krok, ať už při výstavbě na pevnině, nebo při navigaci na vlnách nekonečného moře. Hráči budou budovat města, která se přizpůsobují proměnlivému oceán. No a vydání bychom se mohli dočkat již během několika málo měsíců, protože REXhry už obdrželi předprodukční kopii. Tak vězme, že se to nikde nezadrhne.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno