Objevily se nové údajné podrobnosti o pokračování Battle Royale, které tvrdí, že pokračování bude více v souladu s režimem Blackout z Black Ops 4 než s původním Warzonem.

Infinity Ward má právě teď plné ruce práce, protože studio aktuálně pracuje na Call of Duty: Modern Warfare 2, které má vyjít koncem tohoto roku, ale zároveň také pracuje na pokračování Call of Duty: Warzone a díky nedávnému novému úniku informací se o něm nyní dozvídáme více detailů.

Tom Henderson potvrdil, že Call of Duty: Warzone 2, nebo jak se to nakonec bude jmenovat, bude zcela odlišný od svého předchůdce. Údajně bude hra více podobná  battle royale režimu Blackout z Black Ops 4, než byl původní Warzone, přičemž Henderson na Twitteru také uvedl: „Nová mapa Warzone 2 vypadá spíše jako Blackout než jako Warzone – z hlediska jejího uspořádání.”

Warzone 2 bude mít údajně asi 25-30 pevností rozmístěných všude po mapě, ovšem ty budou mít různé úrovně, přičemž 20-25 budou malé pevnosti a tři budou velké. Podle zprávy bude mít každá pevnost uvnitř náklad a bude ji nejen hlídat umělá inteligence, ale hráči zde budou mít i různé úkoly a cíle, které budou muset splnit. o dokončení pevnosti získají hráči speciální vybavení, čím těžší pevnost, tím lepší vybavení hráči obdrží. Zajímavé je, že opevnění je zjevně navrženo tak, aby byl každý zápas dynamičtější, a jakmile bude opevnění dokončena, stane se nepřístupnou pro ostatní hráče. , což hráče donutí jít dál a hledat lepší vybavení v jiných oblastech. 

Přečti si  Bethesda najala jednoho z vývojářů Fallout: London Mod

Je zajímavé, že nová mapa bude podle úniku obsahovat mnoho lokací z celé série Call of Duty a několik z nich z původního Modern Warfare 2.

Highrise se údajně bude nacházet v pravé horní části mapy pod názvem POI (bod zájmu) Modern City. Stejně jako původní mapa bude obsahovat spoustu vysokých budov a mrakodrapů, které budou také připomínat původní mapu Verdansk z Warzone.

Quarry z Modern Warfare 2 se mezitím zjevně bude nacházet v levé horní části pod názvem POI Quarry. Pak je tu Terminál, který se nachází vpravo dole pod názvem POI Airport, kde bude také jedna ze tří velkých pevností. Mezitím Afgan, pod názvem POI Caves, bude umístěn blízko středu mapy.

Podle Hendersona nebyly názvy POI definitivní, takže existuje šance, že některé z nich se nakonec změní. Mezitím mohou další názvy POI také odkazovat na  mapy Modern Warfare 2  , které jsou znovu vytvořeny, jako například Mountain Town uprostřed mapy, což může být Favela.

Přečti si  TEST: MSI Optix MPG321UR-QD - 4K monitor s quantum dots

Nakonec Henderson také přinesl informace k DMZ, pověstnému PvPvE režimu založený na cílech a extrakci v nadcházejícím Call of Duty: Modern Warfare 2. Henderson uvádí, že DMZ bude používat stejnou mapu, která se používá ve  Warzone 2, i když se bude točit kolem úplně jiné herní smyčky.

Očekává se, že Call of Duty: Modern Warfare 2  bude odhaleno v červnu , zatímco Activision uvedl, že  Warzone 2  bude také odhalen později v tomto roce, takže bychom měli mít konkrétní podrobnosti o obou hrách již brzy.

Call of Duty: Modern Warfare 2 a Warzone 2 jsou nyní ve vývoji pro PC, PS5 a XSX/S.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno