Objevily se nové podrobnosti o odchodu Amy Henningové z Naughty Dog, které sdělil samotný dabér Nathana Drakea.

Nolan North odhalil nové podrobnosti týkající se vývoje Uncharted 4 a nečekaného odchodu kreativní ředitelky a spisovatelky Amy Hennigové.

Hennigová opustila Naughty Dog v roce 2014 za poměrně záhadných okolností, které nebyly nikdy zcela odhaleny a vysvětleny. Zprávy o jejím “vyhazovu” se od té doby ukázaly jako nepravdivé a samotná Henningová o tom nemluví.

North však začal svůj rozhovor v pořadu Couch Soup na YnouTube tím, že  se ponořil přímo do kontroverzního odchodu. Pořad, ve kterém North hostoval představuje tvůrce hry, kteří mluví o svém působení při vývoji hry, kterou hrají Liam McIntyre a Todd Lasance. Těsně před spuštěním Uncharted 4 North odhalil, že odchod Henningové vedl k mnoha přepracováním.

Přečti si  Cross-Play test již brzy dorazí do FIFA 22

Největší věc, kterou si asi většina lidí pamatuje, je… natáčeli jsme Uncharted 4 s Amy Hennigovou asi sedm měsíců. Byly jsme už v hodně pokročilé fázi a náhle byla vyloučena z tvůrčího týmu Naughty Dog, které se následně zbavilo všeho, co jsme do té doby udělali,” uvedl North.

Celé to přeobsadili. Původní obsazení mělo Grahama McTavishe… Cutter [McTavishova postava, naposledy viděná v Drake’s Deception] měl obrovskou roli ve čtvrtém dílu Henningové. Todd Stashwick hrál Sama a Alan Tudyk byl Rafe. Ale nakonec se to změnilo a Sama přišel hrát Troy Baker a byla přidána také Nadine, kterou ztvárnila Laura Bailey.”

Uncharted 4 nakonec vyšlo v roce 2016 pro PS4 s velkou chválou kritiků i samotných hráčů, přičemž hra získala řadu ocenění a dokázala prodat více než 15 milionů kopií.

Přečti si  MiniRECENZE: Dandy & Randy DX - Netradičně kvalitní Ratalaika

Fanoušci to ne vždy vědí, ale tak to prostě je,“ dodal North.

Zdá se, že i Hennigové se nakonec daří i bez Naughty Dog. Poté, co přešla do Visceral Games, aby pracovala na hře Star Wars, která byla nakonec zrušena, se poté stala prezidentkou Skydance New Media, kde nyní pracuje na nové Star Wars a Marvel hře.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno