Projekt 007 od studia IO Interactive je považován za dlouhodobý projekt, který by se mohl proměnit v trilogii.

Po neuvěřitelném úspěchu Hitmana 3 se ředitel studia IO Interactive Hakan Abrak rozhovořil o projektu 007, který je zcela novou IP studia.

Projekt 007 , který byl původně odhalen koncem loňského roku, bude otevřením nové éry IO Interactive poté, co studio roky pracovalo na sérii Hitman. Jako originální příběh pro Jamese Bonda se připravovaná hra 007 od tvůrců Hitmana zaměří na to, jak se agent Bond připojí k MI6 a začne pracovat pro jednu z nejvlivnějších zpravodajských agentur na světě.

Podle Abraka jejich James Bond nebude podobný žádné z postav, které se opakují ve hrách nebo filmech, které již byly na základě této franšízy již vytvořeny. Jak Abrak odhaluje, mají dlouhodobý plán pro projekt 007 a ten by se mohl snadno proměnit v trilogii, stejně jako restartovaná trilogie Hitman.

V probíhajícím projektu 007 se IO Interactive těší na rozšíření členů svého vývojového týmu. V současné době má studio přibližně 200 zaměstnanců a v budoucnu by se jejich počet mohl zvýšit až na 400. Je to obrovský pokrok pro studio, které se osamostatnilo téměř před čtyřmi lety. Pokud jde o studiové vydání Hitman 3 na všech platformách po celém světě, pravděpodobně jim to přinese více příjmů, vzhledem k tomu, že hra zaznamenala rekordní prodeje, kdy v úvodním týdnu hra vládla britskému prodejnímu žebříčku.

Project 007 zatím nemá datum vydání. Ve skutečnosti to závisí na tom, kdy byl zahájen proces vývoje a jak velký je rozsah projektu. Očekává se, že se hra vyjde na PC a konzole nové generace.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno