Kup nám pivo

Dnes společnost Sony Interactive Entertainment vydala nové pět minut dlouhé gameplay video z jednoho ze svých nejočekávanějších exkluzivních titulů tohoto roku God of War od studia Santa Monica.

Video představuje boj proti obřímu trollu, kdy mimochodem trollové ve hře nejsou generovanými nepřáteli, ale vždy se jedná o unikátní a plnohodnotný charakter, který vypadá jinak a chová se zcela odlišně a má i vlastní jméno.

Video také ukazuje průzkum prostředí, ukazuje nalezení pokladu s kořistí a řešení hádanek včetně interakce Kratose s Atreusem.

God of War vychází již 20. dubna exkluzivně na PlayStation 4.

ASUS Strix GS-BE7200

 

Sledujte Game Press na Google, abyste dostávali naše novinky a recenze do svých feedů a vše věděli hned.
Adam Jacik
Šéfredaktor a majitel webu, který se hernímu světu věnuje již od éry Commodore 64. Díky více než dvacetiletým zkušenostem a hlubokému zájmu o technologie dokáže spojovat historický kontext s moderními trendy a vést redakci směrem k odborné, kvalitní a důvěryhodné tvorbě. Ve volném čase se věnuje sledování kvalitní kinematografie, golfu, lyžování a sportovní střelbě, které pro něj představují vyvážený protipól dynamickému technologickému prostředí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno