Marvel Entertainment s vývojáři z Insomniac Games vydali video, ve kterém ukazují, jak vytvářejí akční sekvence, jako například kaskadérské scény pro Marvel´s Spider-Man.

Video obsahuje komentáře od vývojářů hry a záběry z prací, které ukazují, jak Insomniac vytvořil akční sekvence ve hře, které se objevily v E3 traileru.

Přečti si  Skull and Bones znovu odloženo, tentokrát do fiskálního roku 2023

Ve videu můžeme vidět, jak lidé v Insomniacu používají previzualizace, namísto klasických scénářů a jak pracují s kaskadéry ve fázi zachycování pohybu. Na celé video se mlžete podívat níže v novince.

Studio také odhalilo plány pro DLC s názvem The City That Never Sleeps (město, které nikdy nespí). Plány k DLC odhalil komunitní manažer Insomniacu James Stevenson. Ten na přes PlayStation.Blog vydal časový rozvrh a detaily k tomuto DLC. To bude rozděleno do tří samostatných kapitol, kdy každá bude stát 9.99 dolarů, nebo je bude možno zakoupit jako balíček za 24.99 dolaru.

První kapitola se bude jmenovat Heist a bude vydána 23. října, následovat budou kapitoly Turf Wars v listopadu a poté Silver Lining v prosinci. Stevenson potvrdil přidání nových misí a úkolů, zbrusu novou frakci nepřátel a tři další obleky.

Marvel Spider-Man vychází již 7. září exkluzivně na PlayStation 4 a PlayStation 4 Pro.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno