Již nebude trvat dlouho a BioWare společně s EA dostanou do regálů obchodů své nadcházející akční online RPG Anthem.

I proto se k nám dostává další video přímo ze hry, které nám tentokrát představuje možnosti volného pohybu a průzkumu otevřeného světa, který bude hráčům po vydání k dispozici. Video přímo zdůrazňuje jak budou volné expedice fungovat a jak tato funkce dovolí hráčům prozkoumávat otevřený svět, ve které budou objevovat jednotlivé události, vzácné předměty, mini bossy a mnohem více. Během průzkumu mapy, budou hráči moci také sbírat části pro svá vybavení vybavení a zdroje potřebné pro další upgrade.

To vše velmi připomíná systémy, které můžeme znát z podobných her jako: Destiny, The Division, Warframe a další. Ovšem zdá se, že BioWare trochu více zapracoval na svém systému tak, aby se Anthem od výše zmíněných titulů lišil.

Přečti si  Nedostatek dodávek PS5 bude tento rok pokračovat sděluje finanční ředitel Sony

Video, na které se můžete podívat níže v novince, pochází z alfa verze hry, takže je dosti pravděpodobné, že finální verze nebude nabízet vše, co je video představuje.

Bude zajímavé vidět, jak budou hráči reagovat na vše co Anthem nabízí, jakmile bude na začátku příštího měsíce spuštěna veřejná beta, která do jisté míry rozhodne o prodejním úspěchu hry.

Anthem vychází na PC, PS4 a Xbox One 22. února.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno