Nový trailer ke Gears 5 představuje dostupné multiplayerové mapy při vydání
Domů » Hry » Novinky » Nový trailer ke Gears 5 představuje dostupné multiplayerové mapy při vydání

Nový trailer ke Gears 5 představuje dostupné multiplayerové mapy při vydání

29.8.2019
Publikoval:

Nový trailer Gears 5 představuje všech 11 multiplayerových map, které budou k dispozici při spuštění hry v příštím měsíci.

The Coalition vydalo nový trailer k jejich nadcházející hře Gears 5, která jistě jednou z nejočekávanějších Microsoft her tohoto roku. V traileru nám vývojáři představují všech 11 multiplayerových map, které budou při vydání hry okamžitě k dispozici.

Sedm z těchto 11 budou mapy režimu Versus a Horde , zatímco ostatní čtyři budou pro režim Escape. Sedm map Versus a Horde ve stylu arény jsou: Asylum, Bunker, District, Exhibit, Icebound, Training Grounds a Vasgar.

Čtyři mapy pro režim Escape se jmenují: The Hive, The Descent, The Mines, and The Gauntlet. Nakonec trailer vyzývá hráče, aby se zapojili do vytváření dalších map, které budou moci následně sdílet s ostatními hráči.

Přečtěte si  Recenze: HyperX Alloy FPS RGB + Pulsefire FPS Pro - Zamířit, pal!

Gears 5 vychází na Windows 10 PC a Xbox One 10. září. 

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Borderlands 3 na čas nejvyhledávanějším termínem na Pornhubu

Pornhub velmi často odhaluje zajímavá čísla a statistiky jejich vyhledávače,...