Včera byl odhalen zbrusu nový trailer k nadcházející hře Life is Strange 2, která se bude věnovat zcela novému příběhu s novými postavami.

DONTNOD Entertainment poprvé oznámili Life is Strange 2 na E3 2018, kde se rovnou objevilo také hratelné demo s názvem  The Awesome Adventures of Captain Spirit, které mělo hráče připravit na nadcházející druhé pokračování této hry.

Druhé pokračování se má věnovat příběhům dvou bratří, kteří jsou na útěku před zákonem. Trailer nám odhaluje, že smrtelná nehoda je začátkem příběhu, kdy nutí Seana Diaze a jeho mladšího bratra Daniela, aby se vydali na tuto cestu. Příběh hry by se měl věnovat především vztahům obou bratří, kteří bojují o přežití.

Přečti si  Sony čelí hromadné žalobě kvůli monopolu na prodej digitálních her pro PlayStation

Life is Strange 2 je druhou hrou v této sérii, kterou vytváří vývojáři z Dontnod studia, jelikož Life is Strange: Before the Storm vytvářelo studio Deck Nine.

Také bylo potvrzeno, že volby, které hráči provedli v demu Captain Spirit, které je stále volně ke stažení, budou mít vliv na některé aspekty příběhu Life is Strange 2.

První epizoda Life is Strange 2 vychází na PC, PS4 a Xbox One 27. září.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno