Akční taktická hra Rainbow Six Siege brzy dostane speciální event nazvaný Outbreak a tak v posledních několika dnech Ubisoft uvolňuje nové informace a videa k této události.

Nový trailer nazvaný “Ash’s Briefing” se zaměřuje na příběh nadcházející události. Vidíme v něm operátora Ash, který informuje spolubojovníky Thermite a Tachanku o nastalé situaci, která se udála v novém Mexiku.

Outbreak event se má konat v termínu od 6. března do 3. dubna a do zamořené zóny přivede hráče ve třech družstvech, kde se budou snažit najít zdroj výbuchu, přičemž budou muset bojovat proti těm, kteří byli infikováni neznámým parazitem. Navíc si hráči musí uvědomit, že schopnosti infikovaných jsou mnohem větší, než jejich.

V nedávném blogu Ubisoft také představil, že nepřátelé budou rozděleni do pěti různých tříd, z nichž každý má své vlastní jedinečné schopnosti.

Přečti si  PSVR nové generace bude obsahovat podporu 4K, haptickou zpětnou vazbu a další vychytávky

Úplné odhalení eventu se uskuteční ve dnech 18. a 19. února v rámci Ubisoft’s 2018 Six Invitational.

Může zdát trochu divné přidat monstra do hry, která byla původně zaměřena na simulaci taktických operací během teroristických situací, událost Outbreak se zdá, jako kdyby představila zajímavou dynamickou stránku hry. Pokud nic jiného, ​​mohl by event přitáhnout hráče, kteří se  nezajímali o původní koncept hry.

Rainbow Six Siege je dostupný na PC, PS4 a Xbox One

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno