Capcom odhalil nové detaily a nový trailer pro Monster Hunter: World.

Tyto nejnovější informace byly k dispozici během japonského živého streamu, který odhalil informace o konečné beta verzi, detaily týkající se podpory po startu i fanoušky oblíbené vracející se Elder Dragons.

V traileru jsou odhaleni dva ze starších draků a to ocelový drak Kushala Daora a ohnivý král drak Teostra. Lovci budou muset čelit větrným bouřím z Kushala Daora a pekelnému infernu z Teostra. Tyto výzvy budou pro veterány série, ale stejně tak mohou přilákat nováčky. Představen byl také požírač skal Dodogama, který může způsobit explozi skal. Na další monstra, která na vás ve hře budou čekat se můžete podívat ve zmíněném traileru níže v novince.

Již jsme vás také informovali o tom že poslední beta test na PS4 bude probíhat v termínu od 19. do 22. ledna.

Přečti si  Průzkum Bethesdy se ptá hráčů, zda stráví spoustu času vytvářením kosmických lodí

Příběhová kampaň má hráčům nabídnout opravdu impozantní herní dobu. Capcom také odhalil, že hra bude dostávat pravidelné aktualizace obsahu, včetně bezplatných aktualizací hlavního obsahu. První vydání aktualizace je naplánováno na jaro tohoto roku a ve hře se představí vše požírající bestie Deviljho. Další aktualizace zatím odhaleny nebyly.

Monster Hunter: World svychází 26. ledna pro PS4 a Xbox One. PC verze se má na rhu objevit na podzim tohoto roku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno