Společnost NZXT představila PC case H1 Mini-ITX, který zahrnuje PSU SFX-L 650-watt 80+ Gold PSU, 140 mm AIO chladič a předem nainstalovanou PCIe kartu.

Kromě uvedení této nové PC skříně, společnost NZXT také nabízí novou špičkovou sestavu ve variantě pro NXZT BLD nazvanou H1 Mini-PC.

PC skříňka NZXT H1 Mini-ITX má některé neuvěřitelné vlastnosti, jako je kompaktní vertikální design, který umožňuje vejít se i do menších prostor a přitom nabízí podporu pro většinu grafických karet v plné velikosti, které jsou v současné době na trhu.Dalším fantastickým rysem je jednoduché sestavení díky tomu, že již je předpřipraven zdroj SFX-L 650-watt 80+ Gold PSU, chladič AIO 140 mm, karta PCIe a také zásobník pro SSD.

Přečti si  Destiny 2 - Nové zbraně přicházející v Season Of The Splicer

Tato skříň má disponovat fantastickým prouděním vzduchu, protože je navržena s ohledem na termální vlastnosti komponent a umožnil CPU i GPU nasávat čerstvý vzduch a odvádět horký vzduch, aniž by to ovlivňovalo teploty okolích komponent.

PC skříňka NZXT H1 je k dispozici v matné bílé nebo matné černé a její cena byla stanovena na 349,99 USD, zatímco kompletní sestava začíná na 1 999 USD a je osazena Core i9-9900K, NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER Founders Edition, základní desku ASUS ROG STRIX Z390-I, 16 GB paměti DDR4 (3200 MHz), Intel 660p 1 TB SSD a Windows 10 Home OS.

Nemůžeme se ubránit vzhledovému srovnání s nadcházející konzolí Xbox Series X, kterou společnost Microsoft uvede na trh na konci tohoto roku. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno