Několik měsíců dozadu jsme vás informovali o skutečnosti, že si společnosti Sony a HBO společně potřásli rukou a započaly tak přípravy na natáčení nové vysokorozpočtové  televizní série ze světa The Last Of Us, která bude vysílána exkluzivně skrze kanály HBO. Jak je vidět, zájem o účinkování v seriálu má řada známých osobností.

Jednou z hereček, která by si ráda roli Ellie urvala pro sebe, je Kaitlyn Dever. Kaitlyn nemá k videohrám daleko a svůj talent ukázala už při vývoji čtvrtého dílu série Uncharted, kde ztvárnila roli Cassie Drake.

„Jsem velká fanynka. Myslím si, že je to krásný příběh. Hrála jsem to (TLOU 2) se svým tátou a moc jsem se u toho bavili. Nejsem v tom moc dobrá, ale lepším se. The Last Of Us mám fakt ráda, je to skvělá hra.“ Herečka se rozpovídala i o Neilovi Druckmannovi: „S Neilem jsem spolupracovala na Uncharted 4 a myslím si, že je jedním z nejchytřejších lidí, co znám, a taky jedním z nejmilejších.“ 

Přečti si  State of Play nabídne 15 minut nových gameplay záběrů z Ratchet and Clank: Rift Apart

Dever by dle svých slov roli ihned přijala. Na otázku, kdo by se podle ní nejlépe zhostil role Joela odpověděla, že jí k této roli pasuje nejvíce Australan Hugh Jackman. Přípravy seriálu jsou v plném proudu, ale zatím nebylo potvrzené žádné herecké obsazení. Potvrzen byl zatím jen hudební genius Gustavo Santaolalla a scénárista Chernobylu Craig Mazin.

Co si myslíte vy, hodila by se Kaitlyn Dever na roli Ellie nebo si na jejím místě představujete někoho jiného?

4 KOMENTÁŘE

  1. Ta co hrala v Xmen posledni vzdor tu co umi prochazet pevnou hmotou nebo v budouci minulosti presunukla mysl wolverina do minulsti by ji pasovala nejvice

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno