Mobilní obchod Epic Games Store se plánuje již nějakou dobu. Přestože se mu Apple a do jisté míry i Google snažili ze všech sil zabránit, Epic nakonec zvítězil.

Nyní se společnost rozhodla o obchodu začít mluvit, což znamená, že bude spuštěn každým okamžikem.

Velká výhra pro Epic Games, protože společnost konečně teasuje příchod obchodu Epic Games Store na iOS i Android.

Společnost Epic Games se rozhodla o novém obchodu Epic Games Store informovat na Twitteru. I když se v tuto chvíli jedná pouze o teaser, víme alespoň, že se tento digitální obchod chystá, takže uvidíme, kdy bude k dispozici. Obchod bude dostupný jak pro Android, tak pro iOS. Toto je vyjádření společnosti:

Přečti si  Ubisoft potvrzuje, že se zúčastní Gamescomu

Nyní je zcela zřejmé, že díky obchodu Epic Games Store budou vývojáři dostávat spravedlivé rozdělení příjmů. V současné době je v EGS na stolních počítačích rozdělení příjmů 88/12 %, kdy si vývojáři ponechávají 88 % příjmů, zatímco obchod si ponechává 12 %. Něco podobného můžeme očekávat i u mobilního obchodu.

Pro všechny mobilní hráče je to rozhodně vzrušující zpráva. Co se týče her, doufáme, že se v obchodě Epic Games Store objeví nějaké původní IP od společnosti Epic. Nejen to považuji za velmi velké vítězství společnosti. Jako člověk, který sleduje veškeré dění mezi společnostmi Epic, Google a Apple, si to Epic rozhodně zaslouží. Zvláště když se podíváte na všechny zkoušky, kterými společnost prošla. Zdá se, že se Epic Games daří, protože společnost také právě oznámila Unreal Engine 5.4, který přináší řadu vylepšení v oblasti výkonu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno