Společnost Kingston FURY, herní divize společnosti Kingston Technology Company oznámila uvedení SSD disku Kingston FURY Renegade s chladičem.

Jedná se o druhou generaci jejího PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD disku pro hráče konzolových a počítačových her. SSD disk Kingston FURY Renegade s chladičem umožňuje lepší udržování přijatelné teploty i při maximálních rychlostech a zároveň poskytuje špičkový výkon při vysokých kapacitách s využitím nejnovějšího PCIe řadiče Gen 4×4.

Díky maximálnímu využití dostupné šířky pásma sběrnice PCIe 4.0 dosahují SSD disky Kingston FURY Renegade rychlostí při čtení/zápisu až 7.300/7.000 MB/s a výkonu až 1 000 000 IOPS1, abyste si mohli naplno vychutnat mimořádné herní zážitky. Optimalizace disků umožnila zkrátit dobu načítání her a aplikací, usnadnit streamování a zvýšit celkovou rychlost odezvy systému. K dispozici jsou vysoké kapacity až 4 TB, což bohatě postačí i pro velmi rozsáhlou sbírku oblíbených her nebo další multimediální zábavu. SSD disky Kingston FURY Renegade jsou nyní nabízeny ve dvou variantách, které mají stejnou impozantní rychlost a obrovskou kapacitou:

  • SSD Kingston FURY Renegade má nízkoprofilový hliníkový chladič (rozptylovač tepla s grafenovou vrstvou), který udržuje disk chladný i při velké zátěži a zajišťuje vynikající výkon i při instalaci do těch nejmenších míst u herních počítačů a notebooků.
  • SSD Kingston FURY Renegade s velkým chladičem má estetický vzhled a ještě lepší rozptyl nežádoucího tepla, takže i když to při hraní rozpálíte naplno, vaše konzole PS5 zůstane v klidu.

„Konstrukce SSD disku Kingston FURY Renegade posouvá hranice využití technologie PCIe Gen4 a poskytuje uživatelům vysoce výkonné velkokapacitní úložiště, které skvěle doplňuje nejnovější modely CPU a GPU,“ řekl Liny Cheliyan, obchodní manažer společnosti Kingston pro prodej flash a SSD produktů v regionu EMEA. „Díky nové variantě disku s větším chladičem mohou uživatelé splnit stále vyšší nároky budoucích herních platforem s dostatečnou rychlostí a tepelnou stabilitou.“

Rodina SSD disků Kingston FURY Renegade je v současné době k dispozici v kapacitách 500 GB, 1 TB, 2 TB a 4 TB. Disky Kingston FURY Renegade mají omezenou pětiletou záruku a bezplatnou technickou podporu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno