12 přizpůsobitelných hmatových tlačítek s přepínači, 6 dotykových analogových voličů a 8 programovatelných tlačítek poskytuje neomezené možnosti vytváření obsahu a přizpůsobení živých přenosů.

Společnost Razer dnes představila Razer Stream Controller, univerzální řešení, které zjednodušuje tvorbu obsahu a poskytuje všechny funkce, které tvůrci kdy budou potřebovat, přímo na dosah ruky. Ovladač Stream Controller nabízí nekonečné množství zkratek, snadný multitasking a okamžitý přístup k jakékoli funkci s téměř neomezenou softwarovou kompatibilitou díky plně přizpůsobitelné dotykové obrazovce, příkazům, ovladačům a dalším prvkům.

Streamovači i tvůrci obsahu mohou dát průchod své kreativitě s ovladačem Razer Stream Controller, jehož uživatelské rozhraní je speciálně navrženo pro intuitivní organizaci a upřednostňuje více úloh a přizpůsobení. Dvanáct haptických přepínacích tlačítek lze svázat s nekonečným počtem příkazů a maker, zatímco přizpůsobitelné ikony umožňují snadnější vizuální navigaci. Díky technologii Loupedeck je možné přizpůsobit téměř každý aspekt ovladače, a to až po rozsah haptické zpětné vazby, což umožňuje dosáhnout ideální úrovně hmatové odezvy. Šest hmatových analogových ovladačů umožňuje za chodu pohodlně upravovat úrovně zvuku, médií a dalších kanálů, protože tvůrci vše spravují jedním pohledem pomocí dynamického dotykového LCD displeje ovladače. Osm programovatelných tlačítek také umožňuje tvůrcům plynule přepínat mezi více pracovními plochami nebo aktivovat běžné příkazy.

Tvorba je o posouvání hranic možného. Přesně na to se Razer soustředí v naší sadě nástrojů pro streamování, kterou dáváme tvůrcům do rukou,” řekl Richard Hashim, vedoucí divize mobilních zařízení a konzolí společnosti Razer. “Díky našemu plně integrovanému špičkovému hardwaru a softwaru dává Razer tvůrcům možnost nebýt omezováni svými nástroji, ale pouze hranicemi své představivosti.

Přečti si  Trailer na PC verzi Marvel's Spider-Man Remastered ukazuje podporu ultraširokých monitorů a odemčených fps

Když tvůrci dokončí své streamy, práce tím nekončí. Livestreamy je třeba upravit a zveřejnit na sociálních platformách, jako jsou YouTube a Facebook. Ovladač Razer Stream Controller umožňuje tvůrcům uspořádat všechny své příkazy do vyhrazených rozvržení zvaných pracovní prostory, které lze namapovat na 8 programovatelných tlačítek pro snadný přístup, a procházet jimi pomocí dynamické dotykové obrazovky s ovládáním tahem prstu pro co nejrychlejší přístup.

Kompatibilita se špičkovým softwarem pro streamování a tvorbu obsahu pro pohodlné zapojení a přehrávání

Společnosti Razer a Loupedeck spojily své zkušenosti v oblasti streamování a tvorby obsahu, aby tvůrcům poskytly ucelený software. Nový software na Razer Stream Controlleru, jehož filozofie přizpůsobení stojí v popředí, umožňuje hráčům, tvůrcům obsahu a živým streamerům najít na jedné platformě všechny nástroje, které by potřebovali, a přesně si tak přizpůsobit svůj pracovní postup.

Ovladač Razer Stream Controller je vybaven snadno použitelným a optimalizovaným uživatelským rozhraním, které tvůrcům umožňuje přetahovat příkazy a snadno si tak přizpůsobit ovládací panel. Tvůrci mohou najít všechny příkazy, které potřebují, na jednom pohodlném místě prostřednictvím nového tržiště Marketplace, které obsahuje stále rostoucí nabídku zásuvných modulů, profilů a balíčků ikon, které vyhoví potřebám každého tvůrce. Kromě nástrojů dostupných v Marketplace si tvůrci mohou vytvářet vlastní akce a posunout je dále pomocí maker, která provedou řetězec příkazů stisknutím tlačítka.

Přečti si  Samsung MČR v oblíbené hře LoL: Wild Rift právě odstartovalo

Razer Stream Controller je výkonný a kompaktní přizpůsobitelný ovládací panel pro streamování, produktivitu, úpravu fotografií a videa – s vysoce přizpůsobitelným uživatelským rozhraním, které funguje ve všech aspektech streamování, úprav, designu a obecného ovládání systému. Tvůrci mohou s ovladačem Razer Stream Controller zvýšit úroveň svého dalšího streamu a naplno rozvinout svůj tvůrčí potenciál.

O ŘADIČI RAZER STREAM

  • Rozhraní: 12 haptických spínacích tlačítek, 2 boční LCD displeje, 6 hmatových analogových ovladačů, 8 programovatelných tlačítek
  • Systémové požadavky: MacOS X 10.14 (a novější), systémy Windows 10, software Loupedeck
  • Velikost: 151 x 101,5 x 30,2 mm
  • Hmotnost: 210 g (pouze Stream Controller), úhlový stojan 216 g (včetně odnímatelného stojanu)
  • Připojení: 2metrový kabel USB-A na USB-C
  • Uvnitř krabice/obsahu balení: Razer Stream Controller, dvoumetrový kabel USB-A na USB-C, odnímatelný stojan

CENA & DOSTUPNOST

$269.99 USD / 269.99€ MSRP
V prodeji od podzimu 2022

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno