NetherRealm Studios a WB Games nedávno představily Mortal Kombat 1, a jak se pro sérii stalo již tradičním, učinily tak s CG trailerem. Nyní víme, že šéf Mortal Kombat Ed Boon se 8. června objeví na Summer Game Fest, aby odhalil gameplay nadcházející bojové hry Mortal Kombat.

S rebootem, který se očekává koncem tohoto roku, mají fanoušci velká očekávání, přičemž v blízké budoucnosti bude následovat odhalení gameplay záběrů.

Bylo oznámeno, že herní odhalení Mortal Kombat 1 upoutá pozornost na Summer Game Fest 8. června. Šéf NetherRealm a tvůrce série Ed Boon vystoupí na pódium během akce a předvede, co bude mít v zásobě. Očekávejte, že se dozvíte více o jeho nových mechanikách, jako jsou bojovníci Kameo, a dobře se podíváte na typicky brutální a násilné souboje, kterými byla série vždy známá.

Producent a hostitel Summer Game Fest Geoff Keighley nedávno potvrdil, že letošní akce bude trvat zhruba dvě hodiny a bude obsahovat 3-4 „docela velká“ oznámení. Festival se letos může pochlubit seznamem více než 40 partnerů, včetně Xbox, PlayStation, EA, Activision, Ubisoft a dalších.

Mortal Kombat 1 má vyjít 19. září pro PS5, Xbox Series X/S, Nintendo Switch a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno