Bojová hra Dragon Ball FighterZ měla velmi vydařený start a nastavila nové prodejní rekordy pro tuto franšízu, což potvrzují také velmi dobré recenze.

Hra se snažila během prvních týdnů udržet i hráčskou základnu, což se zejména na PC ne úplně povedlo, jelikož na této platformě se hra potýká s 80% úbytkem hráčů. Nicméně, někteří z hráčů, kteří hru opustili by již brzy mohli mít důvod k návratu, protože byly odhaleny první dva DLC charaktery.

Podle nejnovějšího vydání časopisu  V-Jump  v Japonsku jsou první dva charaktery pro  Dragon Ball FighterZ Broly a Bardock. Bohužel nebylo oznámeno datum vydání a není jasné kolik bude každé z nich stát. Ovšem obě jsou součástí Season Passu, který je již k dispozici.

Přečti si  Blizzard za poslední 3 roky ztratil 29% své hráčské základny

Pro ty, kteří nejsou příliš obeznámeni s franšízou, je Broly Legendární Super Saiyan, který se objevil v několika anime filmech Dragon Ball Z. Vzhledem k tomu, že se nejedná o manga postavu, Broly není považován za opravdovou součást tohoto kánonu, ale díky své pozoruhodné síle zůstává jedním z nejpopulárnějších záporáků.

Bardock, zatím, je Gokuův otec, ačkoli není tak silný jako jeho potomci, tak co se vzhledu týče, Bardock vypadá téměř přesně jako Goku, s výjimkou jizvy na tváři a skutečnosti, že je obvykle vídán jak nosí stejné brnění jako vojáci Friezy.

DLC budou obsahovat také postavy: Zamasu, Vegito, Cooler a Ranger Android 17.

Dragon Ball FighterZ je nyní k dispozici pro PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno