Sledgehammer Games a společnost Activision odhalili nové DLC pro Call of Duty: WWII, které ponese název United Front.

Nový balíček obsahuje tři multiplayerové mapy nazvané Market Garden, Monte Cassino a Stalingrad. Dále potom novou válečnou mapu Operace Supercharge a zombie část nazvanou The Tortured Path. Vše bylo oznámeno zbrusu novým trailerem, na který se můžete podívat níže v novince.

Nové multiplayerové mapy budou představovat přesně to, nač jsou hráči Call of Duty zvyklí. Mapa Market Garden bude představovat menší těsnou mapu, kde hráči využijí svou rychlost, mapa Monte Cassino se zaměřuje více na svislé a boční cesty, přičemž poslední mapa Stalingrad nabídne široký otevřený prostor pro ostřelovače na obou koncích mapy, zatímco běžci a střelci mohou využívat kanalizační systém mapy, aby obklopili druhý tým a dostali se za nepřátelské linie.

Operace Supercharge, pojmenovaná po druhé bitvě u El Alameina, následuje spojenecké síly, když tlačí německé a italské síly z jejich posledního bezpečného postavení v Tunisku. Hráči budou hrát buď jako spojenci, nebo budou bránit své pozice za nacistické síly.

Přečti si  Abyste viděli veškerý obsah STALKER 2 budete k tomu potřebovat několik průchodů, říkají vývojáři

Nakonec The Tortured Path zombie mapa, sleduje karavan spojeneckých vojáků, kteří projíždějí 2 000 kilometrů dlouhým zamořeným úsekem, ochránit kusy meče císaře Barbossy a použít jej k zničení říše.

DLC United Front pro Call of Duty: WWII vyjde na PC, PS4 a Xbox One 26. června.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno