Odhaleny PC specifikace Borderlands 3
Domů » Hry » Novinky » Odhaleny PC specifikace Borderlands 3

Odhaleny PC specifikace Borderlands 3

28.8.2019
Publikoval:

Pokud se chystáte užít si třetí díl Borderlands na PC, potom vás zcela jistě zajímá, jaké nároky na vaše železo bude tato hra mít.

Zbývají jen asi dva týdny, než bude Borderlands 3 vydáno a očekávání fanoušků jsou opravdu velká. Sami jsme měli možnost si Borderlands 3 vyzkoušet na Gamescomu 2019 a tato hra bude zcela bez pohyby patřit mezi nejlepší tituly tohoto roku.

Gearbox Software nyní oficiálně odhalil PC specifikace a to, co můžete očekávat od hry, pokud jde o technické požadavky.Celkově se Borderlands 3 jeví jako docela flexibilní hra pokud jde o specifikace, s minimálními požadavky vyžadujícími 6 GB RAM, procesorem AMD FX-8350 / Intel i5-3570 (nebo ekvivalentním) a Radeon HD 7970 / GeForce GTX 680, si hru užijete i na starších noteboocích. Zatímco hra by měla běžet na velkém množství systémů, doporučená specifikace se zdají, jako by nabídly hráčům větší škálu grafických možností. 

Bez ohledu na možnosti vaší PC sestavy bude Borderlands 3 vyžadovat 75 GB úložného prostoru.

Přečtěte si  Hotfix pro Borderlands 3 řeší problémy s uložením a probíhá oprava výkonu

Borderlands 3 vychází na PC, PS4 a Xbox One 13. září. 

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Borderlands 3 na čas nejvyhledávanějším termínem na Pornhubu

Pornhub velmi často odhaluje zajímavá čísla a statistiky jejich vyhledávače,...