Aby mohli konzoloví hráči používat funkci cross-play, budou si muset vytvořit a propojit účet Battle.net se svým herním účtem.

Blizzard představil cross-play pro Overwatch poté, co na začátku měsíce tuto funkci oznámil. Funkce umožní hráčům navzájem si zahrát na Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation4, PlayStation 5, Nintendo Switch a PC. Konzoloví hráči si ale budou muset vytvořit účet na Battle.Net a propojit ho s se svou zvolenou konzolí.

Blizzard zveřejnil na začátku tohoto měsíce rozsáhlé FAQ objasňující, jak bude cross-play fungovat. Progres se nepřenese mezi platformami a statistiky a hodnosti nebudou resetovány. Cross-play nebude fungovat v competitivních režimech, podle Kellera pravděpodobně kompenzuje inherentní výhodu, která přichází s mířením pomocí klávesnice a myši. Hráči na konzolích však budou moci mezi sebou competetivní režimy hrát.

Na oslavu spuštění funkce cross-play společnost Blizzard uvedla, že každý, kdo se do roku zaregistruje do Overwatch, obdrží zdarma zlatý loot. 

Jak propojit svůj účet

Overwatch je nyní k dispozici pro PC, PS4, PS5, Xbox One, XSX/S a Switch.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno