Tato funkce bude spuštěna jako beta v Competetivní sezóně 28 a bude podporovat pouze nekonkurenční režimy. Crossplay pro competetivní hru bude spuštěn 1. července.

Overwatch je nejnovější titul, který naskočil na multiplatformní vlak. Herní ředitel Aaron Keller, který byl oznámen v novém videu Developer Update, uvedl, že tato funkce bude zahrnovat všechny platformy PlayStation, Xbox, PC a Nintendo Switch.

rozsáhlých FAQ Blizzard objasnil několik věcí o crossplay. Postup nebude přenášen mezi systémy, ani nebudou resetovány statistiky a hodnosti. Ve výchozím nastavení bude Crossplay povolen. Majitelé konzolí jej ale budou moci vypnout, na rozdíl od PC hráčů, kteří jej budou mít zapnutý trvale.

Nebojte se – crossplay je alespoň od začátku povolen pouze pro nesoutěžní herní režimy. Až bude beta verze uvedena do provozu, bude mít Competitive Play dva samostatné fondy PC a konzole a ty se nebudou kombinovat. 

Crossplay by měl být spuštěn někdy v sezóně 28 soutěže Competitive Play. Crossplay pro Competitive bude k dispozici 1. července v sezóně 29 a hráči na různých konzolích se budou moci seskupovat. Až bude funkce spuštěna, vývojový tým bude sledovat zpětnou vazbu, takže zůstaňte naladěni na další vylepšení a aktualizace.

Overwatch je nyní k dispozici pro PC, PS4, Xbox One a Switch.

Přečti si  Far Cry 6, Resident Evil Village a další budou údajně podporovat AMD Fidelity FX Super Resolution

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno