Gamepad DualSense pro PS5 bude skutečně obsahovat zvukový port, který vám umožní volně připojit vlastní herní sluchátka, podobně jako DualShock 4.

Společnost Sony včera odhalila nový gamepad pro PS5, který nese oficiální název DualSense a společně s jeho odhalením byly uvedeny i některé nové podrobnosti. Ovšem jednou z věcí, kterou jsme se včera nedozvěděli bylo, zda bude ovladač obsahovat zvukový konektor, který by mohl být použit k připojení vlastních sluchátek, podobně jak je tomu DualShock 4. Naštěstí tým na PlayStation nyní objasnil tento aspekt DualSense.

Po oznámení  byl produktový manažer PlayStation Toshimasa Aoki na Twitteru požádán jedním fanouškem, zda DualSense bude obsahovat port pro sluchátka. Naštěstí Aoki potvrdil, že DualSense bude skutečně obsahovat tento vstup a že to bude podobné jako u DualShock 4.

To znamená, že s DualSense bude možné používat celou řadu běžných herních headsetů. Přestože je v současné době mnoho headsetů možné propojit s konzolemi přes Bluetooth, tak někteří hráči stále dávají přednost přímému propojení sluchátek s ovladačem. U modelů PS5 a DualSense bude tato možnost stále k dispozici

Přečti si  Remake The Last of Us bude víc než jen jednoduchý vizuální upgrade

DualSense bude součástí konzole PS5, která dorazí na trh na konci tohoto roku. 

 

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno