Již potřetí se brněnské výstaviště zbarví do motivů českého Comic-Conu a otevře své brány všem fanouškům sci-fi a fantasy. Na své si přijdou dospělí, náctiletí i ti nejmenší nadšenci. První oznámený host potěší spíše ty starší z nás, a to především fandy seriálu Star Trek.

Největší svátek popkultury se v Brně koná od 2. do 3. listopadu a těšit se můžeme na přehršel filmů, seriálů, videoher, deskovek, komiksů, knih a v neposlední řadě také Cosplay. Jedním z letošních tahounů je herecká hvězda John de Lancie, který se zhostil role Q v legendární sérii Star Trek.

best picard episodes star trek tng 750x480 1200x770 1

„Oproti jarní akci v Praze je Comic-Con Junior o něco více zaměřený na děti a náctileté. Nicméně i dospělí si určitě přijdou na své. Snažíme se akci koncipovat tak, aby ji mohly navštívit celé rodiny a každý se zabavil trochu jinak. Dospělí mohou zajít na zajímavé besedy s herci nebo třeba obejít zábavné výstavy a vyzkoušet si technologické novinky. Děti se jistě zabaví v deskoherně, ve videoherně a na mnoha speciálních workshopech. Program obsahuje víc aktivit, kdy je možné si leccos vyzkoušet na vlastní kůži a spoustu se toho naučit,“ láká na akci Pavel Renčín, marketingový ředitel z Active Radio, které akci pořádá. (zdroj: Tisková zpráva)

Přečti si  Vývojáři hry Frostpunk 2 představují vylepšený panel stromu nápadů a jeho čitelnost

Spolehnout se můžete i na množství přednášek, soutěží a workshopů, na které jste zvyklí z pražského Comic-Conu. Tradičně se tyto eventy točí okolo videoher, komiksů, sci-fi či literatuře, populární vědě a technice. Nebude chybět ani tradiční Artist Alley, kde se budou prezentovat umělci nejen z Česka, ale i ze zahraničí.

Vstupenky je možné zakoupit už nyní, a to na stránkách Comic-Con Junior 2024. Vůbec poprvé je budete moci využít i pro návštěvu další akce, která se bude konat taktéž na brněnském výstavišti, a tou je veletrh Kniha Brno, který se koná od 1. do 3. listopad. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno