Nejnověji oznámený mobilní úsilí společnosti Bandai Namco, titul Dragon Ball Legends, se má stát novým “benchmarkem” pro mobilní online hry a hráčům má nabídnout plnohodnotný multiplayer.

Hra byla odhalena na konferenci Game Developer´s Conference v San Francisku, která se týkala především vývojářského využití platformy Google Cloud Platform a způsobu, jakým bude ovlivňovat online hraní pro více hráčů.

Mnoho mobilních multiplayerovek se v současné době spoléhá na geograficky segmentované servery, nebo na AI protivníky, kteří jsou založeny na skutečných profilech hráčů. Dragonball Legends budou místo toho využívat multiplayerové PvP založené právě na programu Googlre Claud Platform, která má zajistit bezproblémové hraní a nabízí dostatečně nízkou odezvu, aby nedocházelo k zhoršenému hernímu zážitku a hráči si tak mohli vychutnat správnou online hru.

Přečti si  Zisky společnosti Sony z her a služeb byly v roce 2019 oproti Microsoftu téměř dvojnásobné

I když nejsou k dispozici zatím žádné záběry z Dragon Ball Legends, tak redaktoři, kteří viděli live demo, přišli s informací, že hra vychází z Dragon Ball Budokai, které představuje plnohodnotný boj s pohledem z třetí osoby.

Bandai Namco by mělo v nejbližších dnech přinést bližší informace k této mobilní hře.

Aktualizace:

Právě vyšel trailer o který vás nechceme připravit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno