Oznámení Half-Life: Alyx vede k nedostatku VR headsetů
Domů » Hry » Novinky » Oznámení Half-Life: Alyx vede k nedostatku VR headsetů

Oznámení Half-Life: Alyx vede k nedostatku VR headsetů

29.11.2019
Publikoval:

Half-Life : Alyx, VR hra oznámena společností Valve, po letech přináší novou kapitolu do vesmíru Hal-Life a u mnoha fanoušků vzbuzuje ohromný zájem.

I když je třeba si upřímně říci, kolik z PC hráčů v dnešní době skutečně provozuje VR, nebo si jej může vůbec dovolit pořídit, tak není pochyb o tom, že tato nová Half-Life hra zvyšuje poptávku po tomto zařízení.

Důkazem je například výpis ze Steamu, kde je Valve Index VR nedostatkovým zbožím. Společnost Valve nabízí hned několik různých bundlů s Valve Index VR a Half-Life: Alyx. Balíčky zahrnují základní soupravu Valve Index a Half-Life: Alyx za 499 $, pouze ovladače Valve Index s Half-Life: Alyx za 279 $, náhlavní soupravu Valve Index a řadiče s Half-Life: Alyx za 749 $ a konečně plný Valve Index VR Kit. Ten zahrnuje náhlavní soupravu Valve Index VR, ovladače, dvě základní stanice a Half-Life: Alyx za 999 $. Všechny tyto bundly jsou nyní v USA vyprodány.

Přečtěte si  Xbox Game Pass se v prosinci rozroste o řadu co-op her

Tři balíčky, které nezahrnují kompletní Valve Index VR Kit, jsou nyní uvedeny jako „Back in Stock Soon“ na STeamu, což je jediné místo, kde je lze zakoupit. Jediným slibem společnosti Valve týkajícím se dodání v tuto chvíli je to, že kupující mohou očekávat dodání soupravy Valve Index VR Kit před 25. prosincem.

Nutno poznamenat, že takto velký rozruch kolem VR jsme tu dlouho neměli. Je jasné, že pro VR schází kvalitní a hlavně lákavé tituly.

Half-Life: Alyx vychází v březnu 2020 na VR pro PC.

Přečtěte si  Bungie odhalilo obsahový kalendář Destiny 2: Season of Dawn

 

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut. Hraji téměř vše na čem se dá.

3 komentáře
  1. Profilový obrázek

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Launch hry PS5 budou jen pro novou generaci konzolí

V nejnovějším podcastu Kotaku Splitscreen se novinář Jason Schreier rozhovořil o nové generaci konzolí a hrách,...

Centrum nastavení ochrany osobních údajů